Projektowanie wnętrz

projektowanie wnętrz

Projektowanie wnętrz

Wolność projektowania to znajomość ograniczeń. Każdy projekt jest przemyślany i chociaż zbudowany wirtualnie to w oparciu o rzeczywistość. Wbrew powiedzeniu: "Papier przyjmie wszystko" - Wiemy co się da zrobić naprawdę a co - niestety- tylko narysować w komputerze.
Tworzymy zespół, przeznaczając optymalny czas na poszukiwanie rozwiązań, które będą Państwa satysfakcjonować.
Mamy wykształcenie kierunkowe, odpowiednie aby zajmować się tą pracą - architektoniczno-budowlane.

Kilka słów o nas

W EMAGO łączymy kreatywność artystyczną z podejściem architektonicznym.

W przeszłości działaliśmy w branży artystycznej, inżynieryjnej, budowlanej i stolarskiej. Wymagane doświadczenie mogą potwierdzić nasi zadowoleni Klienci i Partnerzy.

Opieramy się również o znajomość narzędzi, które ułatwiają obrazowanie naszych pomysłów Klientom i Wykonawcom.

Połączenie specyfiki pracy Architekta i oczekiwań Klienta względem realizowanych później wnętrz- to niewątpliwy atut na wczesnym etapie projektowania budynku. Pomagamy wypracować optymalne rozwiązania inwestycji pod względem późniejszej funkcji pomieszczeń, stylistyki i standardu wyposażenia, a co najważniejsze- kosztów.
Dobry projekt jest spójny z architekturą.

Rozplanowanie, w szczególności instalacji, zaoszczędza frustracji związanych z przeróbkami. Rzetelnie przygotowane opracowanie stawia pytania i odpowiada na nie - zanim pojawią się na budowie. Kompleksowe projektowanie wnętrz gwarantuje, że wymarzone sprzęty i wyposażenie rzeczywiście się zmieszczą. Naszym zadaniem jest przybliżyć również wizję stylistyki i kolorystyki, jaka będzie gościć we wnętrzu domu. To ułatwia zakupy.
Jeżeli wnętrza zaczyna się tworzyć z odpowiednim zapasem czasu to daje to możliwość pełniejszego rozeznania także pod względem kosztów. Projekt wnętrz ułatwia negocjacje z Wykonawcą i sporządzanie kosztorysów.
Nasi Klienci sami określają zakres opracowania, jaki mamy przygotować na interesujący ich etap.

Działamy na terenie wszystkich dzielnic Warszawy: Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz. Projektowanie wnętrz to nasza pasja i praca.

Zapraszamy do współpracy!

W EMAGO łączymy kreatywność artystyczną z podejściem architektonicznym.